Viilutaja Sencor SFS1000WH, valge
Saadaval
Ainult 2 järgi
Artikkel
gt_SFS1000WH_8590669113545
Tarneaeg 1-5 tööpäeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Eemaldatav roostevabast terasest lõikeketas (diameeter 170 mm)
Erinev lõikepaksus valitav lülitiga (1-15 mm)
Kokkupandav alusplaat
Eemaldatav toiduaine alus (167 x 179 mm) mõlemas küljes olevate stopperitega
Lükkamisabivahend (129 x 84 mm) kinnitusnagadega, ei lase lõigataval toiduainel libiseda
Lükkamisabivahendi täieliku väljalibistamise võimalus, et suurem toiduainetükk ära mahuks
Eemaldatav alus viilude jaoks
Integreeritud sõrmekaitse
Lapselukk hoiab ära tahtmatu käivitamise
Juhtme säilituskoht
Mittelibisevad jalad
Võimsus 100 W
Kaal: 1.98 kg
Viilutaja+
KasutusjuhendidManual
Lisainfo
BrändSencor
EAN8590669113545
Tarne aegTarneaeg 1-5 tööpäeva
0
Rating:
0% of 100