LG QNED 86QNED80A3A 4K Ultra HD TV 86" (86QNED80A3A)
Saadaval
Ainult 6 järgi
Artikkel
IT_64422_86QNED80A3A
Tarneaeg kuni 4 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
LG QNED 86QNED80A3A 4K Ultra HD TV 86" (86QNED80A3A) järelmaksuga alates 20,96 € / kuus
Specifications
• Screen size: 86″ (~217 cm)
• Resolution: 3840 × 2160 (4K UHD)
• Display technology: QNED, Edge-LED backlight
• Refresh rate: 60 Hz
• Image processor: α7 Gen8 AI Processor 4K
• HDR support: HDR10, HLG
• OS: webOS 25
• Smart features: streaming, Apple AirPlay 2 support
• Gaming support: ALLM, VRR, HGiG
• HDMI ports: 3
• USB ports: 2
• Ethernet LAN: yes
• Wireless_ Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1
• Sound system: 2.0 channels, 20 W RMS
• Audio connections: optical digital out (SPDIF)
• Tuners: DVB-T2/T, DVB-C, DVB-S2/S
• Power class_ E (SDR) / G (HDR)
• Wall-mount compatibility: VESA 200×200 mm
• Colour: black
• Net weight: ~50 kg
• Packed dimensions: approx 2.07 m length × 1.21 m height × 0.22 m width
Physical parameters
Weight: 50 kg
Gross weight: ~59.45 kg
Package dimensions
Length: 2.07 m
Height: 1.21 m
Width: 0.22 m
ColorBlack
ManufacturerLG
Lisainfo
BrändLg
EAN8806096399354
Tarne aegTarneaeg kuni 4 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:LG QNED 86QNED80A3A 4K Ultra HD TV 86" (86QNED80A3A)