LG OLED65C51LA TV OLED / evo AI / 65" / 4K / Ultra HD / Smart TV / Wi-Fi (OLED65C51LA)
Saadaval
Ainult 8 järgi
Artikkel
IT_60032_OLED65C51LA
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
LG OLED 4K Smart TV with α9 AI Processor Gen8
Key Features
  • Display: 4K OLED (3840 × 2160), 120 Hz Native (VRR up to 144 Hz), wide color gamut
  • Processor: α9 AI Processor 4K Gen8 with AI Super Upscaling
  • HDR Support: Dolby Vision, HDR10, HLG
  • Filmmaker Mode: FILMMAKER MODE™
  • High Frame Rate: 4K 120 fps (HDMI, RF, USB)
  • Gaming Features: G-Sync / FreeSync, ALLM, VRR (up to 144 Hz), HGIG, <0.1 ms response
  • Picture Modes: 10, AI Picture Pro, OLED Motion
  • Audio: 40 W, 2.2-channel system, Dolby Atmos, α9 AI Sound Pro, Clear Voice Pro, Bluetooth Surround
  • Operating System: webOS 25 with AI Chatbot, Voice Control, LG ThinQ App, Apple Airplay 2
  • Connectivity: 4 × HDMI (4K 120 Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS), 3 × USB, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, Ethernet
  • Dimensions & Weight: 1441 × 826 × 45.1 mm (without stand), 16.6 kg
  • Power Consumption (Standby): <0.5 W
  • Included Accessories: Magic Remote MR25GA / MR25GB, Power Cable
ColorBlack
ManufacturerLG
Lisainfo
BrändLg
EAN8806096363560
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:LG OLED65C51LA TV OLED / evo AI / 65" / 4K / Ultra HD / Smart TV / Wi-Fi (OLED65C51LA)