Induktsioonpliit 1 tsooniga Rommelsbacher CTS2000IN
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
gt_CTS2000IN_4001797677006
Tarneaeg 1-5 tööpäeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Moodne ja ülimalt õhuke disain (kõrgus vaid 4,1 cm) sobib erinevat stiili köökidesse.
Pliiti saab juhtida:
  • 10 võimsustaset
  • võimendusfunktsioon (Boost) kiireks soojendamiseks
Puutetundlik juhtimine
LED-ekraan, klahvilukk kaitseks tahtmatu kasutamise eest
10-tunnine taimer, potituvastus, jääksoojuse indikaator
Vaikne töö
Raamita, üleni klaaskeraamilist küpsetuspind - väga lihtne puhastada.
1 keeduala: Ø 145–220 mm, sobib pottidele ja pannidele Ø kuni 260 mm
Ülekuumenemiskaitse
Võimsus 230V, 2000 W
Mõõdud 39 x 30,8 x 4,5 cm
Kaal 2,7 kg
Keedutsoonid1
Induktsioontsoonid+
Võimsusastmeid10
Taimer+
Lcd ekraan+
Koguvõimsus, w2000
Mõõtmed, mm390 x 308 x 45
VärvMust
Lisainfo
BrändRommelsbacher
EAN4001797677006
Tarne aegTarneaeg 1-5 tööpäeva
VärvMust
Võimsus, W2000
0
Rating:
0% of 100