Razer Kaira Pro RZ04-04030100-R3M1 Wireless Gaming Headset (RZ04-04030100-R3M1)
Saadaval
Ainult 3 järgi
Artikkel
IT_29720_RZ04-04030100-R3M1
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Lisainformatsioon
FULL TACTILE IMMERSION ACHIEVED
RAZER™ HYPERSENSE
INTELLIGENT HAPTICS WITH RAZER™ HYPERSENSE
Natural, lifelike sensations - Intelligent Digital Signal processing delivers natural, lifelike sensations using a wide frequency range (20 – 200 Hz)
Works everywhere - Real-time processing, requires no integration, works across different platforms
RAZER™ TRIFORCE TITANIUM 50MM DRIVERS
DETACHABLE RAZER™ HYPERCLEAR SUPERCARDIOID MIC
RAZER™ SMARTSWITCH
LOW-LATENCY BLUETOOTH WITH QUICK CONNECT
MOBILE APP CUSTOMIZATIONS
Specifications:
  • FREQUENCY RESPONSE: 20 Hz – 20 kHz
  • IMPEDANCE: 32 Ω (1 kHz)
  • SENSITIVITY: 108 dB
  • DRIVER SIZE - DIAMETERS (MM): 50 mm
  • DRIVER TYPE: Razer™ TriForce Titanium
  • EARCUPS: Oval ear cushions
  • INNER EARCUP DIAMETER: Width: 45 mm, Length: 65 mm
  • EARPADS MATERIAL: Plush Leatherette Memory Foam
  • NOISE CANCELLING: None
  • CONNECTION TYPE: Wireless via Type-C dongle / Bluetooth
  • Wireless range: 10 m
  • Wireless frequency: 2.4 GHz
  • CABLE LENGTH: None
  • APPROXIMATE WEIGHT: 365 g
  • MICROPHONE STYLE: None
  • PICK-UP PATTERN: Unidirectional
  • VIRTUAL SURROUND ENCODING: None
  • MICROPHONE FREQUENCY RESPONSE: 100 Hz - 10 kHz
  • VOLUME CONTROL: Yes (VOL + and VOL – Wheel)
  • OTHER CONTROLS: On Earcup
  • BATTERY LIFE: Up to 11 hours (with Chroma Lighting / Haptics);
    Up to 30 hours (without Chroma Lighting / Haptics)
  • LIGHTING: Razer Chroma™ RGB
  • COMPATIBILITY: PlayStation 5 / PlayStation 4 / PC / Devices with Bluetooth audio capacity
  • MICROPHONE SENSITIVITY (@1KHZ): 54 ± 3 dB
ManufacturerRazer
ColorBalts - Melns
Noise cancelingYes
MicrophoneYes
Way of wearingOn-Ear
SuitableGaming
Connection typeBluetooth
Lisainfo
BrändRazer
EAN8886419379683
Rating:
0% of 100