Gembird Energenie Battery for UPS 7.5Ah / 12V (BAT-12V7.5AH)
Saadaval
Artikkel
IT_36638_BAT-12V7.5AH
Tarneaeg kuni 5 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Nominal voltage: 12 V
Dimensions: 151 x 65 x 93 mm
Height (incl. terminal): 99 mm
Terminal: F2
Weight: 2.2 kg
ColorBlack
ManufacturerGembird
Lisainfo
BrändGembird
EAN8716309020701
Tarne aegTarneaeg kuni 5 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Gembird Energenie Battery for UPS 7.5Ah / 12V (BAT-12V7.5AH)