Gembird USB 2-port Car Charger 65W (TA-UC-AC2PD65LCD-CAR-01)
Saadaval
Ainult 7 järgi
Artikkel
IT_43035_TA-UC-AC2PD65LCD-CAR-01
Tarneaeg kuni 5 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
2-port 30 W PowerDelivery (PD) USB Type-C car fast charger
Type-C port supports 65 W PDType-A port supports 18 W QC 3.0
Supports simultaneous fast charging on both ports
Practical LCD display shows charging status
Intelligent over-currentover-voltage and short circuit protection
Specificaties:
Input voltage: 12 - 24 V ?max. 7.0 A
Output USB-A: 5.0 V ? 3.0 A9.0 V ? 3.0 A12.0 V ? 2.5 A (max. 30 W)
Output USB-C: 5.0 V ? 3.0 A9.0 V ? 3.0 A12.0 V ? 3.0 A15.0 V ? 3.0 A20.0 V ? 3.25 A (max. 65 W)
Output USB-A+USB-C: 5.0 V ? 3.0 A9.0 V ? 2.0 A.12.0 V ? 1.5 A + 5.0 V ? 3.0 A9.0 V ? 3.0 A.12.0 V ? 3.0 A15.0 V ? 3.0 A20.0 V ? 2.25 A (max. 45 W + 18 W)
Systemeisen:
12-24 V DC vehicle cigarette lighter socket
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerGembird
Lisainfo
BrändGembird
EAN8716309129701
Tarne aegTarneaeg kuni 5 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Gembird USB 2-port Car Charger 65W (TA-UC-AC2PD65LCD-CAR-01)