Razer Kaira Pro Wireless Gaming Headphones Priekš Xbox (RZ04-03470100-R3M1)
Saadaval
Ainult 6 järgi
Artikkel
IT_44374_RZ04-03470100-R3M1
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Brand: Razer
Model: Cairo Pro
Type: Over-Ear
Application: Gaming
Connection: Wireless
External noise cancellation: No
Microphone: Yes
Microphone type: Retractable
Microphone frequency range: 100Hz-10kHz
Hours of operation: 8 p.m
Frequency range: 20Hz-20kHz
Resistance (Ohm): 32Ohm
Sensitivity (dB): 108dB
Color: White
ColorWhite
ManufacturerRazer
Lisainfo
BrändRazer
EAN8886419378600
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100