Swissten Premium Travel Charger 2x USB / QC3.0 23W (SW-T-23W-QC30-BK)
Saadaval
Ainult 4 järgi
Artikkel
IT_19928_SW-T-23W-QC30-BK
Tarneaeg kuni 3 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Swissten charger has two USB output ports. First has Qualcomm 3.0 technology and second has output power of 5W. Packed in SWISSTEN retail pack.
Fast charging
Charger has high output power of 23W. First USB charger port is designed for fast charging of Qualcomm smartphones supporting. The second USB port has output current of 2.1A.
Specifications:
Input: 100V-240V, 50-60Hz, 0.65A
Output: QC3.0: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A
USB output: 5V / 2.1A
Max power 23W
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerSwissten
Lisainfo
BrändSwissten
EAN8595217475922
Tarne aegTarneaeg kuni 3 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Swissten Premium Travel Charger 2x USB / QC3.0 23W (SW-T-23W-QC30-BK)