Laptop Charger DE130G7450 for Dell 19.5V / 6.7A / 130W (DE130G7450)
Saadaval
Ainult 5 järgi
Artikkel
IT_61861_DE130G7450
Tarneaeg kuni 5 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
Lisainfo
BrändDell
EAN9990000750061
Tarne aegTarneaeg kuni 5 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Laptop Charger DE130G7450 for Dell 19.5V / 6.7A / 130W (DE130G7450)