Edifier HECATE G20 Gaming Headphones (HECATEG20-BK)
Saadaval
Ainult 2 järgi
Artikkel
IT_47879_HECATEG20-BK
Tarneaeg kuni 10 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Technical Specifications:
  • Type: Wired gaming headphones
  • Drivers: 50 mm dynamic
  • Frequency Range: 20 Hz – 20 kHz
  • Sensitivity: 98 dB ± 3 dB
  • Impedance: 32 Ω
  • Connection: USB
  • Lighting_ RGB with customizable effects
  • Microphone: Omnidirectional, built-in
  • Microphone Frequency Range: 100 Hz – 10 kHz
  • Cable Length: 2.5 m
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerEdifier
Lisainfo
BrändEdifier
EAN6923520247622
Tarne aegTarneaeg kuni 10 päeva
0
Rating:
0% of 100