Edifier Airpulse A100 Speakers 100W (AIRPULSEA100-WH)
Saadaval
Ainult 8 järgi
Artikkel
IT_48108_AIRPULSEA100-WH
Tarneaeg kuni 7 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Edifier Airpulse A100 Speakers 100W (AIRPULSEA100-WH) järelmaksuga alates 15,39 € / kuus
Technical Specifications:
  • Total Output Power: 100 W (2×50 W)
    • Low/Mid Drivers: 5.5-inch (127 mm) with aluminum diaphragms and neodymium magnets
    • High-Frequency Drivers: Ribbon tweeters
  • Frequency Response: 52 Hz – 40 kHz
  • Signal-to-Noise Ratio: ≥90 dB
  • Inputs:
    • Analog_ RCA (PC and AUX)
    • Digital: USB, Optical
    • Wireless_ Bluetooth 4.1 with support for SBC, AAC, and aptX codecs
  • Outputs:
    • RCA for subwoofer connection (frequency range 20–80 Hz)
  • Amplifiers: Digital Class D amplifiers (2×40 W for low/mid and 2×10 W for high frequencies)
  • Digital Signal Processing_ XMOS processor
  • Remote Control: Wireless remote included
  • Dimensions: 160 × 283 × 255 mm
  • Weight: 5.5 kg
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerEdifier
Lisainfo
BrändEdifier
EAN6970582640632
Tarne aegTarneaeg kuni 7 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Edifier Airpulse A100 Speakers 100W (AIRPULSEA100-WH)