TP-Link VIGI C340I 2.8MM IP Security camera (VIGI C340I-2.8MM)
Saadaval
Ainult 7 järgi
Artikkel
IT_45229_VIGI C340I-2.8MM
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
TP-Link VIGI C340I 2.8MM IP Security camera (VIGI C340I-2.8MM) järelmaksuga alates 1,20 € / kuus
TP-Link VIGI C340I 2.8MM
Type: IP security camera,
Deployment Supported: External,
Connectivity technology: Wired.
Installation type: Ceiling/Wall/Pole,
Product color: Black, White,
Form factor: Bullet.
Minimum illumination: 0,01 lux,
Lens viewing angle, horizontal: 88.8°,
Lens viewing angle, vertical: 48.9°.
Sensor type: CMOS,
Optical sensor size: 25.4 / 3 mm (1 / 3").
Determine distance: 60 m,
Observation distance: 25 m,
Recognize distance: 12 m
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerTP-LINK
ColorBalts - Melns
Lisainfo
BrändTp-link
EAN4897098688991
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:TP-Link VIGI C340I 2.8MM IP Security camera (VIGI C340I-2.8MM)