Baseus S-09 Car FM Transmitter Bluetooth 5.3 / 2x USB + USB-C (C10762200113-00)
Saadaval
Artikkel
IT_41996_C10762200113-00
Tarneaeg kuni 4 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Brand: Baseus
Name: T-Typed
Model: S-09
Material: PC
Compatibility: iOS/Android
Input: DC 12V-24V
Output: 3.4A (max)
USB 2.0 ports quantity: 2
AUX in: Yes
Device interface: Bluetooth
Bluetooth: 4.2
Frequency of transmission: 87.5-108.0MHz
FM range: 3-5 m
Bluetooth range: 5-10 m (max)
Ports: 2x USB, TF/micro SD card slot
Audio format: MP3/WMA/WAV/FLAC
FM band range: 87.5 - 108 MHz
Tuner type: Digital
Supported radio bands: FM
Display: LED
Built-in display: Yes
Power source type: Cigar lighter
DC input voltage: 12/24V
Product colour: Black
Apple docking_ No
Card reader integrated: No
Maximum power per channel: 2200 W
Transmission distance: 2000 m
Cable length: 1.5 m
Channels quantity: 1 channel
Input current: 10 A
AC input voltage: 100 - 240 V
AC input frequency: 50 - 60 Hz
Package type: Box
Housing material: Polycarbonate (PC)
Remotely operated: Yes
Sustainability certificates: CE, RoHS
Android, iOS, tablet compatibility: Yes
Works with Amazon Alexa: Yes
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerBaseus
Lisainfo
BrändBaseus
EAN6932172643355
Tarne aegTarneaeg kuni 4 päeva
0
Rating:
0% of 100