Realme RMTC120W Wall Charger USB 120W (RMTC120W)
Saadaval
Artikkel
IT_72386_RMTC120W
Tarneaeg kuni 7 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
  • Maximum power: 120 W
  • Charger type: Indoor
  • Compatibility: Universal
  • Power source: AC
  • USB 2.0 ports: 1
  • Fast charging_ Yes
  • Fast charging technology: SuperVOOC
  • Input voltage: 110–240 V
  • Input frequency: 50/60 Hz
  • Output voltage: 5–11 V
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerRealme
Lisainfo
BrändRealme
EAN6941764432994
Tarne aegTarneaeg kuni 7 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Realme RMTC120W Wall Charger USB 120W (RMTC120W)