Honor HN-110600E00 Wall charger with USB-C cable 66W (5503ABQX)
Saadaval
Ainult 4 järgi
Artikkel
IT_72391_5503ABQX
Tarneaeg kuni 7 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
  • Product type: Wall charger
  • Charger type: Indoor (AC)
  • Connectivity: USB-A port
  • Number of ports: 1
  • Maximum output power: 66 W
  • Current: up to 6 A
  • Fast charging_ Yes
  • Fast charging technology: SuperCharge
  • Compatibility: Universal (smartphones, tablets, wireless accessories, etc.)
  • Input voltage: 100–240 V AC, 50/60 Hz
  • Output voltages: 5 V / 2 A, 10 V / 4 A, 11 V / 6 A
  • Safety features: Overvoltage, overcurrent and overheating protection
  • Additional features: Smart chip for automatic device detection and dynamic power adjustment
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerHonor
Lisainfo
BrändHonor
EAN6936520880300
Tarne aegTarneaeg kuni 7 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Honor HN-110600E00 Wall charger with USB-C cable 66W (5503ABQX)