DeepCool FL12 Computer case fan 3in1 12cm (R-FL12-BKAPN3-G)
Saadaval
Ainult 3 järgi
Artikkel
IT_57138_R-FL12-BKAPN3-G
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
  • Fan Speed: 500–2150 RPM ±10%
  • Airflow: up to 55 CFM
  • Air Pressure: up to 2.82 mmAq
  • Noise Level: up to 32 dB(A)
  • Connector: 4-pin PWM
  • Bearing Type: Fluid Dynamic Bearing
  • Rated Voltage (Fan): 12 V DC
  • Rated Current (Fan): 0.15 A
  • Power Consumption (Fan): 1.8 W
  • LED Type: Addressable RGB LED
  • LED Connector: 3-pin (+5V-D-G)
  • LED Voltage: 5 V DC
  • LED Power Consumption: 2.75 W
  • Included in Package: 3 fans
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412711087
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100