DeepCool Performance Case Fan 120mm 3pcs (R-FD12-WHAPN3-G)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_51338_R-FD12-WHAPN3-G
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
DeepCool Performance Case Fan 120mm 3pcs (R-FD12-WHAPN3-G) järelmaksuga alates 1,14 € / kuus
DeepCool FC120 White 3-in-1 Fans (120mm, ARGB, PWM, 3 pcs)
The DeepCool FC120 White 3-in-1 fan kit includes three 120mm fans with addressable RGB lighting and PWM control. They provide efficient cooling and stylish lighting for your PC.
Technical Specifications:
  • Dimensions: 120 × 120 × 25 mm
  • Fan Speed: 500–1800 RPM ±10%
  • Airflow: up to 61.91 CFM (105.2 m³/h)
  • Static Pressure: 1.83 mm H₂O
  • Noise Level: up to 28 dB(A)
  • Bearing Type: Hydraulic (Hydro Bearing)
  • Power Connector: 4-pin PWM
  • RGB Connector: 3-pin (+5V-D-G)
  • Rated Voltage: 12 V (fan), 5 V (RGB lighting)
  • Power Consumption: 1.56 W (fan), 1.05 W (RGB lighting)
  • Blade Material: PBT (Polybutylene Terephthalate)
  • Color: White
  • Package Includes: 3 fans, 12 mounting screws, power and RGB connection cables
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412710905
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:DeepCool Performance Case Fan 120mm 3pcs (R-FD12-WHAPN3-G)