Swissten Metal Premium Car charger 2 x USB / 4.8A Silver (SW-CCH-ME.4.8A-SL)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_9418_SW-CCH-ME.4.8A-SL
Tarneaeg kuni 3 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Swissten Premium Car Charger for mobile phones and tablets. Output: 5V / 2.4A + 2.4A Input: 12-24V
ColorSilver
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerSwissten
Lisainfo
BrändSwissten
EAN8595217455146
Tarne aegTarneaeg kuni 3 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Swissten Metal Premium Car charger 2 x USB / 4.8A Silver (SW-CCH-ME.4.8A-SL)