Patriot Signature Line LONG-DIMM RAM memory 32GB / DDR4 / 3200 Mhz / CL22 (PSD432G32002)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_56735_PSD432G32002
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
All parameters
Specifications:
  • Memory capacity: 32 GB
  • Memory type: DDR4
  • Memory speed: 3200 MHz
  • Form factor: 288-pin DIMM
  • Voltage: 1.2 V
  • ECC: No
  • CAS latency: 22
  • Memory level: 2
  • Component: PC/Server
  • Memory configuration: 1 x 32
  • Cooling type: Heatsink
  • Buffer type: Unregistered (unbuffered)
Weight & Dimensions:
  • Weight: 0.0235 kg
  • Height: 31 mm
  • Width: 133 mm
  • Depth: 32 mm
Packaging_
  • Packaging weight: 32.5 g
  • Packaging height: 31 mm
  • Packaging width: 53 mm
  • Packaging depth: 16 mm
ColorGreen
MaterialsPlastic, aluminium
RAM32GB
ManufacturerPatriot
Lisainfo
BrändPatriot
EAN0814914027158
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100