Darkflash PMT 80 Plus Gold Computer Power Supply 850W (PMT850A3-BK)
Saadaval
Ainult 8 järgi
Artikkel
IT_51953_PMT850A3-BK
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Power Output: 850 Watts
Efficiency: 80 PLUS Gold Certified (up to 90% efficiency)
Modularity: Non-Modular
Form Factor: ATX
Cooling_ Large, quiet cooling fan (typically 120mm/140mm)
Color: Black
Protections: OVP, UVP, OPP, SCP (and typically OCP, OTP)
Connectors: 1x 20+4 Pin ATX (Motherboard), 1x 4+4 Pin EPS/ATX 12V (CPU), Multiple 6+2 Pin PCIe (for Graphics Cards), Multiple SATA (for Storage Drives), Multiple 4-Pin Molex (for Peripherals)
PFC: Active Power Factor Correction (APFC)
Input Voltage: 100-240V AC
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDarkflash
Lisainfo
BrändDarkflash
EAN4711527000690
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Darkflash PMT 80 Plus Gold Computer Power Supply 850W (PMT850A3-BK)