Adata XPG LEVANTE II 360 Liquid Cooler (LEVANTEII360-BKCWW)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_69773_LEVANTEII360-BKCWW
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
  • Type: Universal liquid cooler (AIO)
  • Radiator + Fans: 360 mm radiator with 3×120 mm fans (pre-installed 3-in-1)
  • Supported CPU sockets: Intel LGA 1700, LGA 1200, LGA 115x; AMD AM4, AM5
  • Fan size: 120 mm
  • Fan speed: up to 2000 RPM (± 10 %)
  • Pump speed: ~ 2700 RPM
  • Max airflow: ~ 58 cu.ft/min
  • Max noise level: ~ 29.33 dB
  • Static pressure: ~ 2.04 mm H₂O
  • Radiator size: ~ 396 × 120 × 27 mm
  • Tube length: ~ 400 mm
  • Water block size: ~ 67 × 62.5 × 50.2 mm
  • Materials: Radiator — aluminum; Block — copper
Notable Features
  • Built-in ARGB lighting and “infinity mirror” design on pump block and fan centers
  • PWM fans and pump — automatic cooling control based on temperature
  • High performance up to 320 W TDP
  • Quiet operation even under load
  • Easy installation — pre-mounted fans remove need for separate fan screws
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerADATA
Lisainfo
BrändAdata
EAN4711085949882
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100