DeepCool PF500 PSU ATX 500W (R-PF500D-HA0B-EU)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_35386_R-PF500D-HA0B-EU
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
DeepCool PF500 PSU ATX 500W (R-PF500D-HA0B-EU) järelmaksuga alates 1,40 € / kuus
Product dimensions: 150×140×86mm (W x L x H)
80PLUS certifications: 230V EU White
Fan size: 120mm
Fan bearings: Hypro Bearing
Topology: Active PFC + Double tube forward
Capacitors: Taiwan bulk capacitor
Power Good signal: 100-500ms
Hold Up Time: ≥16ms (75% load)
Efficiency: ≥85% at typical load (50% load)
Protection: OPP/OVP/SCP
Operating temperature: 0-40°C
Regulations: CB/CCC/CE/UKCA/EAC/RCM/BIS
ErP regulation: ErP 2010
MTBF: 100,000 hours
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412711254
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:DeepCool PF500 PSU ATX 500W (R-PF500D-HA0B-EU)