Laptop Charger IB65H4017 for Lenovo 20V / 3.25A / 65W (IB65H4017)
Saadaval
Ainult 4 järgi
Artikkel
IT_61901_IB65H4017
Tarneaeg kuni 5 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
Lisainfo
BrändLenovo
EAN9990000770052
Tarne aegTarneaeg kuni 5 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Laptop Charger IB65H4017 for Lenovo 20V / 3.25A / 65W (IB65H4017)