Mill PA700WIFI4B Smart panel heater 700W (PA700WIFI4B)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_59148_PA700WIFI4B
Tarneaeg kuni 4 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Mill PA700WIFI4B Smart panel heater 700W (PA700WIFI4B) järelmaksuga alates 3,12 € / kuus
Technical Specifications:
  • Model: Mill PA700WIFI4B
  • Power: 700 W
  • Heating area: up to 12 m²
  • Connectivity: Wi-Fi (Mill app control)
  • Color: Black
  • Protection: IPX4 (splash-proof, suitable for bathrooms)
  • Mounting_ Wall-mounted
  • Material: Aluminum front panel
  • Thermostat: Electronic, app-controlled
  • Voltage: 220–240 V / 50–60 Hz
  • Dimensions: 650 × 400 × 78 mm
  • Weight: ~4.5 kg
ColorBlack
ManufacturerMatrix
Lisainfo
BrändMill
EAN7090019825483
Tarne aegTarneaeg kuni 4 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Mill PA700WIFI4B Smart panel heater 700W (PA700WIFI4B)