Goodram PX600 Lite SSD Disk 256GB (SSDPR-PX600L-256-80)
Saadaval
Artikkel
IT_58364_SSDPR-PX600L-256-80
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
SSD form factor: M.2
M.2 SSD size: 2280 (22 x 80 mm)
Mean time between failures (MTBF): 1,500,000 h
Read speed: 3400 MB/s
Write speed: 2000 MB/s
Component for: PC/Laptop
Interface: PCI Express 4.0
SSD capacity: 256 GB
Memory type: 3D NAND
TBW rating_ 180
NVMe: Yes
Operational conditions
Operating temperature (T-T): 0 - 70 °C
Weight & dimensions
Height: 3.8 mm
Depth: 22 mm
Width: 80 mm
ColorBlue
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerGoodram
Lisainfo
BrändGoodram
EAN5908267913031
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100