Qualo QMPB5-20-18 MagSafe Power bank 5000mAh / 20W (QMPB5-20-18)
Saadaval
Artikkel
IT_57296_QMPB5-20-18
Tarneaeg kuni 7 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Brand Qualo
Responsible person in EU territory TelForceOne S.A.
Product line Mag Secure Line
Type Wireless power bank
Compatibility MagSafe (iPhone 12 and newer models)
Battery capacity 5,000 mAh
Battery type Li-Ion (lithium-ion)
Maximum power 20 W
Wireless charging power 15 W
Inductive charging Yes
Output voltage
  • 5V ⎓ 3A (15 W)
  • 9V ⎓ 2.2A (20 W)
  • 12V ⎓ 1.5A (18 W)
    Input voltage
  • 5V ⎓ 3A
  • 9V ⎓ 2.0A
    Ports USB-C
    Cable included Yes
    Color Black
ColorGrey
Connector typeUSB-C
Fast chargingYes
Powerbank capacity5000mAh
Wireless chargingYes
Maximum output power20W
ManufacturerQualo
Lisainfo
BrändQualo
EAN5907457779655
Tarne aegTarneaeg kuni 7 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Qualo QMPB5-20-18 MagSafe Power bank 5000mAh / 20W (QMPB5-20-18)