Qualo QLS-GN-US-AC-45-00 GaN Ultra Slim GaN Charger USB-C / 45W (QLS-GN-US-AC-45-00)
Saadaval
Artikkel
IT_57370_QLS-GN-US-AC-45-00
Tarneaeg kuni 7 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
The Qualo GaNultra Slim is a compact and powerful wall charger with a maximum output of 45 W, utilizing GaN technology. It features two ports: USB-A and USB-C, allowing simultaneous charging of two devices. Supports Power Delivery 3.0 and Quick Charge 3.0 fast charging protocols. The ultra-slim design ensures convenient use even in tight spaces.
Technical Specifications:
  • Ports: 1 × USB-A, 1 × USB-C
  • Maximum Power: 45 W
  • Fast Charging Protocols: Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0
  • Input Voltage: 100–240 V AC
  • Dimensions: 85 × 35 × 30 mm
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerQualo
Lisainfo
BrändQualo
EAN5907457773226
Tarne aegTarneaeg kuni 7 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Qualo QLS-GN-US-AC-45-00 GaN Ultra Slim GaN Charger USB-C / 45W (QLS-GN-US-AC-45-00)