DeepCool PL650D Power Supply 650W (R-PL650D-FC0B-EU-V2)
Saadaval
Artikkel
IT_57141_R-PL650D-FC0B-EU-V2
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
DeepCool PL650D Power Supply 650W (R-PL650D-FC0B-EU-V2) järelmaksuga alates 1,64 € / kuus
Power Management
Total Power: 650 W
Efficiency: 85 %
Power Factor Correction (PFC) Type: Active
Hold-up Time: 16 ms
Total Current (+3.3V): 100 W
Total Current (+12V): 648 W
Total Current (+5V): 100 W
Total Current (-12V): 3.6 W
Total Current (+5Vsb): 15 W
Maximum Output Current (+3.3V): 20 A
Maximum Output Current (+12V): 54 A
Maximum Output Current (+5V): 20 A
Maximum Output Current (-12V): 0.3 A
Maximum Output Current (+5Vsb): 3 A
Input Current: 9 - 4.5
AC Input Frequency: 50/60
AC Input Voltage: 100 - 240
Power Good Signal Delay Range: 100 - 150
Connectivity
Motherboard Power Connector: 20+4 pin ATX
Number of SATA Power Connectors: 6
Peripheral (Molex) Power Connectors (4-pin): 2
ATX Power Connector (20 + 4 pin): Yes
CPU Power Connector (4 + 4 pin): Yes
PCI Express Power Connector (6+2 pins): 3
Cable Type: Non-modular
Motherboard Power Cable Length: 550 mm
SATA Power Cable Length: 550, 450, 650
PCI Express Power Connectors (16 pins): 1
Performance
Purpose: PC (computer)
80 PLUS Certification: 80 PLUS Bronze
Mean Time Between Failures (MTBF): 100000 h
Fan Shaft Type: HYB
ATX Version: 3.0
PSU Form Factor: ATX
Design
Fan Diameter: 120 mm
Number of Fans: 1 fan/fans
Cooling Type: Active
Fan Position: Head
Integrated On/Off Switch: Yes
Product Color: Black
Certifications
Certification: CE/FCC/CCC/RCM/EAC/CAN ICES-003(B)/NMB-003(B)/TUV-RH
Compliance Certifications: WEEE, RoHS
Technical Details
Sustainability Compliance: Yes
Sustainability Certifications: Triman, ErP
Weight & Dimensions
Height: 86 mm
Width: 150 mm
Depth: 140 mm
Environmental Conditions
Operating Temperature Range (T-T): 0 - 40
Package Information
Package Type: Box
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412721154
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:DeepCool PL650D Power Supply 650W (R-PL650D-FC0B-EU-V2)