Cooler Master Elite NEX W700 Power supply 700W (MPW-7001-ACBW-BE1)
Saadaval
Ainult 8 järgi
Artikkel
IT_56731_MPW-7001-ACBW-BE1
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Cooler Master Elite NEX W700 Power supply 700W (MPW-7001-ACBW-BE1) järelmaksuga alates 1,55 € / kuus
Basic information
  • Cybenetics Efficiency certification: No
  • Cybenetics Noise level certification: No
  • Power supply type: ATX
  • Power output: 700 W
  • 80 PLUS certification: 80 PLUS (White)
  • Total amperage (+12V): 54 A
  • Fan size: 120 mm
Functionality
  • Cable color: Multicolor
  • Lighting_ No
  • Color: Black
  • Modular cables: No
Ports and equipment
  • PCI-E 5.0/5.1: No
  • Processor plug-in: 2 x 8-pin (4+4) EPS
  • Motherboard power: 24-pin
  • PCI-E: 2 x 6+2 pin
  • SATA connectors: 5
  • 4-pin Molex_ 3
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerCooler Master
Lisainfo
BrändCooler master
EAN4719512139646
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Cooler Master Elite NEX W700 Power supply 700W (MPW-7001-ACBW-BE1)