DeepCool PF700X Power supply 700W (R-PF700XHD0B-JGEU)
Saadaval
Ainult 2 järgi
Artikkel
IT_57118_R-PF700XHD0B-JGEU
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
DeepCool PF700X Power supply 700W (R-PF700XHD0B-JGEU) järelmaksuga alates 1,32 € / kuus
  • Power Output: 700W
  • Efficiency: 80 PLUS Standard (up to 88%)
  • Connectors:
    • 1 × 20+4 pin ATX
    • 2 × 4+4 pin ATX/EPS
    • 2 × PCIe 6+2 pin
    • 6 × SATA
    • 2 × Molex
  • Fan: 120 mm HYB (Hydro-Dynamic Bearing)
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412744085
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:DeepCool PF700X Power supply 700W (R-PF700XHD0B-JGEU)