Cooler Master ATX MWE Gold Power Supply Unit 750W / Fully modular / 120mm (MPE-7501-AFAAG-3EEU)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_56738_MPE-7501-AFAAG-3EEU
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Lisainformatsioon
Power: 750 W
Standard: ATX 3.1 / EPS compatible
Efficiency: 80 PLUS Gold
Connectors: 24‑pin ATX, 8‑pin EPS, 4 × (6+2) PCIe, 12 × SATA, 4 × Molex
Fully modular cabling
AC input voltage: 100‑240 V, 50‑60 Hz
Input current: ~ 10‑5 A
Active PFC
Cooling_ 120 mm fan with HDB (Hydro-Dynamic Bearing)
Color: Black
ColorBlack
Materialsstainless steel
BrändCooler master
EAN4719512152546
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Cooler Master ATX MWE Gold Power Supply Unit 750W / Fully modular / 120mm (MPE-7501-AFAAG-3EEU)