Deepcool LE240 WH V2 Cooling system (R-LE240-WHAMMN-G-2)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_55615_R-LE240-WHAMMN-G-2
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
The DeepCool LE240 WH V2 is a stylish 240 mm AIO liquid cooling system. It features quiet operation, ARGB lighting, and Anti-Leak technology for long-term reliability.
Technical Specifications:
  • Cooling type: Liquid, AIO
  • Radiator: Aluminum, 282 × 120 × 27 mm
  • Tubes: 410 mm length
  • Pump: 91 × 78 × 65 mm, 2500–3400 RPM, 12 V DC, PWM control
  • Fans: 2×120 mm, 500–2100 RPM, up to 75.9 CFM, 2.53 mm H₂O, ≤31.6 dB(A), Hydro Bearing
  • Lighting_ ARGB (addressable)
  • Compatibility: Intel LGA115x/1200/1700/1851 and AMD AM4/AM5
  • Safety: Anti-Leak technology
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412729297
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100