Gigabyte GP-UD850GM PG5 PSU 850W (GP-UD850GM-PG5)
Saadaval
Artikkel
IT_54986_GP-UD850GM-PG5
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Gigabyte GP-UD850GM PG5 PSU 850W (GP-UD850GM-PG5) järelmaksuga alates 2,50 € / kuus
The GIGABYTE GP-UD850GM PG5 is a 850W modular power supply with 80 PLUS Gold certification. It provides stable power for PC components, supports modern GPUs and CPUs, and features a quiet fan with overload protection.
Specifications:
  • Power: 850W
  • Certification: 80 PLUS Gold
  • Type: Modular
  • Input voltage: 100–240 V
  • Frequency: 50–60 Hz
  • Cables: fully modular
  • Fan: 135 mm, quiet
  • Protection: OVP, OCP, SCP, OTP, UVP, OPP
  • ATX compatibility: Yes
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerGigabyte
Lisainfo
BrändGigabyte
EAN4719331553104
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Gigabyte GP-UD850GM PG5 PSU 850W (GP-UD850GM-PG5)