Cooler Master Hyper 212 Pro CPU Cooler (RR-212S-25PZ-R1)
Saadaval
Ainult 9 järgi
Artikkel
IT_51971_RR-212S-25PZ-R1
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Cooler Type: Air Cooler (Tower Heatsink)
Color: Black (Heatsink, Top Cover, Fan)
Heat Sink Material: 4 Heat Pipes, Direct Contact Technology, Aluminum Fins
CPU Socket Compatibility:
AMD: AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1
Fan: 1x 120mm SickleFlow Edge Fan (ARGB)
Fan Dimensions (L x W x H): 120 x 120 x 25 mm (4.7 x 4.7 x 1 inch)
Fan Speed: 690 ~ 2500 RPM ± 10% (PWM controlled)
Airflow: 70.7 CFM (Max)
Static Pressure: 3.61 mmH₂O (Max)
Noise Level: 32.8 dBA (Max)
Fan Bearing Type: Loop Dynamic Bearing (LDB)
MTTF (Fan): >160,000 Hours
Power Connector: 4-Pin PWM (Fan), 3-Pin ARGB (LED)
Rated Voltage: 12 VDC (Fan), 5V DC (LED)
Cooling Capacity (TDP): Up to 230 W
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerCooler Master
Lisainfo
BrändCooler master
EAN4719512156537
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100