Allity ATC-01-45WAC Charger (ATC-01-45WAC)
Saadaval
Artikkel
IT_51363_ATC-01-45WAC
Tarneaeg kuni 7 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Length: 70 mm
Width: 50 mm
Depth: 40 mm
Model: ATC-01-45WAC
Color: White
Design: Compact, utilizing GaN (Gallium Nitride) technology
Input voltage: 100-240V ~ 50/60Hz 1A
Output power: 45W (maximum)
Connectors: 1x USB-C (female), 1x USB-A (female)
Weight: 90g
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerAllity
Lisainfo
BrändAllity
EAN5906667550382
Tarne aegTarneaeg kuni 7 päeva
0
Rating:
0% of 100