DeepCool CH360 Computer Case (R-CH360-WHAPE3D-G-1)
Saadaval
Artikkel
IT_51337_R-CH360-WHAPE3D-G-1
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
DeepCool CH360 Digital White Case
Technical Specifications:
  • Dimensions (W×D×H): 428 × 215 × 431 mm
  • Weight: 6 kg
  • Materials: ABS, SPCC, tempered glass
  • Supported Motherboards: Micro-ATX, Mini-ITX
  • Expansion Slots: 4
  • Drive Bays:
    • 2 × 2.5" SSD
    • 2 × 3.5" HDD
  • Pre-installed Fans:
    • Front: 2 × 140 mm ARGB
    • Rear: 1 × 120 mm ARGB
  • Additional Fan Support:
    • Front: up to 3 × 120 mm or 2 × 140 mm
    • Top: up to 2 × 120 mm or 2 × 140 mm
    • Rear: 1 × 120 mm
    • PSU Shroud: up to 2 × 120 mm
  • Radiator Support:
    • Front: up to 360 mm
    • Top: up to 240 mm
    • Rear: 120 mm
  • Maximum GPU Length: 320 mm
  • Maximum CPU Cooler Height: 165 mm
  • Maximum PSU Length: 160 mm
  • Front I/O Ports:
    • 1 × USB 3.0
    • 1 × USB Type-C
    • 1 × Audio/Microphone (3.5 mm)
  • Color: White
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412774686
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100