Bosch MFQ24200 Hand mixer 400W (MFQ24200)
Saadaval
Ainult 6 järgi
Artikkel
IT_46885_MFQ24200
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Hand mixer
Product color: Matte steel, White,
Mixer functions: Beat, Knead, Mixing/stirring, Mixing.
Material: Metal, Plastic.
Power: 400 W,
AC input voltage: 220-240 V,
AC input frequency: 50 - 60 Hz.
Width: 73 mm,
Depth: 200 mm,
Height: 153 mm.
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerBOSCH
Lisainfo
BrändBosch
EAN4242002945101
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Bosch MFQ24200 Hand mixer 400W (MFQ24200)