ADATA XPG Pylon 550W Power Supply (PYLON550B-BKCEU)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_33352_PYLON550B-BKCEU
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
ADATA XPG Pylon 550W Power Supply (PYLON550B-BKCEU) järelmaksuga alates 1,49 € / kuus
Total power: 550 W
Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze
Fan diameter: 120 mm
Product color: Black
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerADATA
Lisainfo
BrändAdata
EAN4710273776781
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:ADATA XPG Pylon 550W Power Supply (PYLON550B-BKCEU)