Swissten Premium Car charger USB + 2.4A and Micro USB Cable (SW-CCH-DU2.4A-B)
Saadaval
Artikkel
IT_1537_SW-CCH-DU2.4A-B
Tarneaeg kuni 3 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
High quality car charger with microUSB connector from the SWISSTEN model series. With up to 2.4A output current, you can recharge both your smartphone and tablet. The device also has a USB output port that allows you to charge up to two devices. Packed in Swissten blister.
SPECIFICATIONS:
Input voltage: 12V - 24V
Output voltage: 5V
Max. Output current: 2,4A
Operating temperature: 0-45 ° C
Cable: 115cm
ColorTransparent
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerSwissten
Lisainfo
BrändSwissten
EAN8595217440579
Tarne aegTarneaeg kuni 3 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Swissten Premium Car charger USB + 2.4A and Micro USB Cable (SW-CCH-DU2.4A-B)