Deepcool Fan RF120 Air Cooler (DP-FRGB-RF120-1C)
Saadaval
Ainult 5 järgi
Artikkel
IT_41979_DP-FRGB-RF120-1C
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Brand: DeepCool
MFG Code: DP-FRGB-RF120-1C
Dimentions(mm): 120 x 120 x 25 mm
RPM: 500-1500 RPM
Voltage: 12 V DC
BEARING TYPE: Hydro Bearing
Airflow: 56.5 CFM
Amperes (A): 0.23 A
Comsuption(W): 2.76 W
Noise Level: 27 dBA
Connector: 4 pin PWM
RGB: YES
Lighting_ RGB
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412710288
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100