Razer BlackShark V2 HyperSpeed Wireless Gaming Headset (RZ04-04960100-R3M1)
Saadaval
Ainult 1 järgi
Artikkel
IT_36088_RZ04-04960100-R3M1
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Technical specifications:
  • FREQUENCY RESPONSE: 12 Hz – 28 kHz
  • IMPEDANCE: 32 Ω
  • SENSITIVITY: 100 dBSPL / mW @ 1 kHz by HATS
  • DRIVER TYPE: Customized Dynamic 50 mm Driver
  • EARCUPS: Oval Ear Cushions
  • INNER EARCUP DIAMETER: 62 mm x 42 mm / 2.44 x 1.65 in
  • EARPADS MATERIAL: Breathable memory foam cushions
  • NOISE CANCELLING: Advanced Passive Noise Isolation
  • CONNECTION TYPE: 2.4 GHz wireless or Bluetooth or USB
  • CABLE LENGTH: 1.8 m / 5.91 ft
  • APPROXIMATE WEIGHT: Approx. 280 g / 0.61 lbs
  • MICROPHONE STYLE: Razer™ HyperClear Super Wideband Mic
  • PICK-UP PATTERN: Unidirectional
  • MICROPHONE FREQUENCY RESPONSE: 100 Hz – 10 kHz
  • MICROPHONE SENSITIVITY (@1KHZ): -42 ± 3 dBV / PA, 1 kHz
  • VIRTUAL SURROUND ENCODING: THX Spatial Audio
  • VOLUME CONTROL: Volume up and down knob
  • OTHER CONTROLS:
    • Volume up and down knob
    • Mic mute on/off toggle
    • Razer SmartSwitch button
  • BATTERY LIFE: Up to 70 hours
  • LIGHTING: None
  • COMPATIBILITY:
    • Wireless_ Via USB Type C dongle or Bluetooth 5.2
    • Wired: USB Type A
    • Bluetooth Codec: SBC
    • THX Spatial Audio: Only available on Windows 10® 64-bit (or higher)
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerRazer
Lisainfo
BrändRazer
EAN8886419378235
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100