Razer Barracuda X RZ04-04430100-R3M1 Wireless Gaming Headset (RZ04-04430100-R3M1)
Saadaval
Ainult 3 järgi
Artikkel
IT_29719_RZ04-04430100-R3M1
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Lisainformatsioon
Brand new original, retail pack
Special Features:
  • Razer SmartSwitch Dual Wireless to quick toggle between Razer HyperSpeed Wireless and Bluetooth.
  • 250g Ergonomic Design for All-day Comfort Both Indoors and Out.
  • Razer TriForce 40mm Drivers for High-end Audio Performance.
  • Detachable Razer HyperClear Cardioid Mic for Crystal-clear Voice Capture When Needed.
  • On-Headset Controls for Greater Convenience.
  • 50 Hours Battery Life with USB-C Charging for All-day Use.
  • Hybrid Audio Freedom.
  • Driver Unit: Customized Dynamic 40mm Driver
  • Signal-to-Noise Ratio: 60 dB
  • Frequency Response (Headphones): 20Hz to 20KHz
  • Frequency Response (Microphone): 100Hz to 10kHz
  • Array: 32 Ohms
  • Cable Length: 1.5m
  • Interface: Bluetooth, USB Type C Dongle
  • Remote Controller: On-earcup controls: Volume up and down, Mic mute on/off toggle
  • Product Dimensions:
    • Product Length: 163mm
    • Product Width: 84mm
    • Product Weight: 271g
  • Operating System Compatibility: Multi-platform gaming and mobile
Items included:
  • Razer Barracuda X Wireless Multi-Platform Gaming and Mobile Headset
  • Sticker
  • Confirmation of Razer (Razer Certificate)
ColorBlack
ManufacturerRazer
Noise cancelingPasīvā trokšņu slāpēšana
MicrophoneYes
Way of wearingOn-Ear
SuitableGaming
Connector typeUSB-C
Connection typeBluetooth
Lisainfo
BrändRazer
EAN8886419379850
Rating:
0% of 100