DeepCool R-PF350D-HA0B-EU Power Supply 350W (R-PF350D-HA0B-EU)
Saadaval
Ainult 4 järgi
Artikkel
IT_39893_R-PF350D-HA0B-EU
Tarneaeg kuni 8 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
DeepCool R-PF350D-HA0B-EU
Total power: 350 W
Incoming mains voltage: 230 V
Usefulness_ 85%
Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
Motherboard power cable length: 55 cm
SATA power cable length: 450 mm
Purpose: PC
Power supply form factor (PSU): ATX
80 PLUS certification: 80 PLUS White
Product color: Black
Cooling type: Active
Fan diameter: 12 cm.
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerDeepCool
Lisainfo
BrändDeepcool
EAN6933412702139
Tarne aegTarneaeg kuni 8 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:DeepCool R-PF350D-HA0B-EU Power Supply 350W (R-PF350D-HA0B-EU)