Gembird 3-port 65W GaN USB PD Travel Charger (TA-UC-PDQC65-01-BK)
Saadaval
Artikkel
IT_38245_TA-UC-PDQC65-01-BK
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Input voltage: 100 V to 240 V ~, up to 1.5 A (Max. 360 W)
Standby power consumption: <0.3W
USB-C1/C2 output: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3.25 A
USB-A output: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2.25 A
USB-C1+USB-C2 output: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) +20 W (5 V / 3 A, 9 V / 2.22 A, 12 V / 1.67 A, 15V / 1.33 A, 20 V / 1 A), in total max. 65 W.
USB-C1+USB-A output: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A ,12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) +18 W (5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A), in total max. 63 W.
USB-C2+USB-A output: 5V / 4.8 A, max. 24 W.
USB-C1+(USB-C2+USB-A) output: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) + 15 W (5 V / 3 A), in total max. 60 W
Output protection: short circuit, overvoltage, overcharge, overheat
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerGembird
Lisainfo
BrändGembird
EAN8716309128650
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Gembird 3-port 65W GaN USB PD Travel Charger (TA-UC-PDQC65-01-BK)