Gembird 3-port 65W GaN USB PD fast Charger (TA-UC-PDQC65-01-W)
Saadaval
Artikkel
IT_36507_TA-UC-PDQC65-01-W
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
Input voltage: 100 V - 240 V ~, up to 1.5 A (Max. 360 W)
Standby power consumption: <0.3W
USB-C1/C2 output: 5 V /3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 3.25 A
USB-A output: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2.25 A
USB-C1+USB-C2 output: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) +20 W (5 V / 3 A, 9 V / 2.22 A, 12 V / 1.67 A, 15V / 1.33 A, 20 V / 1 A), 65 W total max.
USB-C1+USB-A: 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A ,12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) +18 W (5 V / 3 A, 9 V / 2 A, 12 V / 1.5 A), 63 W total max.
USB-C2+USB-A: 5V / 4.8 A, 24 W max.
USB-C1+(USB-C2+USB-A): 45 W (5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A) + 15 W (5 V / 3 A), 60 W total max.
Output protection: short circuit, over-voltage, overcharge, overheat
Dimensions: 39 mm x 106 mm x 34 mm
Net weight: 124 g
ColorWhite
MaterialsPlastic, aluminium
ManufacturerGembird
Lisainfo
BrändGembird
EAN8716309128674
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Gembird 3-port 65W GaN USB PD fast Charger (TA-UC-PDQC65-01-W)