Goodram GR5600S564L46S/16G DDR5 SODIMM 16GB 5600MHz PC RAM (GR5600S564L46S/16G)
Saadaval
Artikkel
IT_24255_GR5600S564L46S/16G
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
  • - form factor: SODIMM
  • - supply voltage: 1,1 V
  • - frequency: 4800 MHz, 5600 MHz
  • - lifetime warranty + technical support
16 GB DDR5 5600 MHz CL46 SR SODIMM
ColorBlack
MaterialsPlastic, aluminium
RAM16GB
ManufacturerGoodram
Lisainfo
BrändGoodram
EAN5908267964262
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Goodram GR5600S564L46S/16G DDR5 SODIMM 16GB 5600MHz PC RAM (GR5600S564L46S/16G)