Goodram GR2666D464L19S/8G 8GB PC RAM (GR2666D464L19S/8G)
Saadaval
Artikkel
IT_24266_GR2666D464L19S/8G
Tarneaeg kuni 6 päeva
  •  Vastus päeva jooksul
  •  Intressimäär alates 9,5%
  •  Mugav maksegraafik
  •  Saatmine samal päeval
  •  Lisainformatsioon
  • - DIMM form factor
  • - supply voltage 1.2 V
  • - frequency: 2133, 2400, 2666, 3200 MHz
  • - lifetime warranty + technical support
8GB 2666MHz CL19 SR DIMM
ColorGreen
MaterialsPlastic, aluminium
RAM8GB
ManufacturerGoodram
Lisainfo
BrändGoodram
EAN5908267940471
Tarne aegTarneaeg kuni 6 päeva
0
Rating:
0% of 100